- MikroTik

Цена
€168 74 / 330 03 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi‑Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Еднолентов 60 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 1000 |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Външен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 1 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Да |
| IP защита | IP67 |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Точка за достъп MikroTik CubeG-5ac60ay-SA, 60GHz
Постигнете изключително високоскоростна безжична връзка с MikroTik CubeG-5ac60ay-SA – 60 GHz точка за достъп тип „точка-точка“, осигуряваща мултигигабитова производителност за взискателни външни връзки. Интегрираната антена и компактният дизайн я правят идеална за backhaul или мостови приложения.
Ключови Предимства
- Светкавична скорост — 60 GHz лента с реален трафик до 1 Gbps+ за ниска латентност и висок капацитет.
- Всичко в едно — Интегрирана 60 GHz антена и Gigabit Ethernet порт опростяват инсталацията.
- Готова за външен монтаж — Устойчив корпус, подходящ за външна употреба със защита по IP стандарт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | 716 MHz |
| RAM | 256 MB |
| Ethernet портове | 1x Gigabit |
| Честотна лента | 60 GHz |
| Wi-Fi стандарт | Wi‑Fi 5 (ac) |
| Тип антена | Вградена |
| PoE поддръжка | PoE |
Какво има в кутията
- Устройство MikroTik CubeG-5ac60ay-SA
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






